ADATA Premier UHS-I 32 GB microSDHC Flash memory class 10 Adapter
- TootjadADATA
- Mudel: AUSDH32GUICL10A1-RA1
- Saadavus: 4
-
19€
ADATA Premier UHS-I 32 GB microSDHC Flash memory class 10 Adapter
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 65 mm |
| Gross weight | 0.02,0.20 kg |
| Gross width (mm) | 65 mm |
| Maht | 32 GB |
| Mäluadapter kaasa arvatud | Adapter |
| Net weight | 0.01,0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4812 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Producer product name | Premier UHS-I |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tüüp | microSDHC |
| Välkmälu klass | 10 |
| Volume (m3) | 0.000359125 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adata premier uhs-i 32 gb microsdhc flash memory class 10 adapter, ausdh32guicl10a1-ra1, adata, malukaardid


